Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Landschap
Gesigneerd: middenonder met potlood BartBoumans en in embrosse BartB
Jaartal: 1977
Afmetingen geheel: 50/65 cm
Ingelijst: nee
Materiaal: litho
Oplage: 7e/10
Bijzonderheden: Middenonder middels embrosse stempel: BartB 7e/10 1977. (De 7 is met potlood ingevuld).
Conditie: Werk is in goede staat.
Objectlocatie | Heeze, Nederland |
Starttijd | 9-9-2017 om 14:39 |
Eindtijd | 23-9-2017 om 19:39 |