Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Piet van Wijngaerdt - Chrysanthemen mit rotem Samt
Jeanne Bieruma Oosting - La Fontaines Fabeln
Hierbij bied ik aan een prachtige originele gouache op papier van Bengt Lindström. Deze gouache is geschilderd op het binnenblad van een catalogus die is uitgegeven n.a.v. een solo tentoonstelling met werken van Lindström in 1996 bij Galerie Willie Schoots, toen gevestigd in Eindhoven (nu Antwerpen). De gouache is gesigneerd met annotatie 'pour Anne amities. Anne was destijds de partner van Willy Schoots. Is eerder geveild in Duistland met een richtprijs van 800 euro. Echtheid derhalve gegarandeerd.De bladgrootte is 32 x 24 cm. De naam Bengt Lindström boven de gouache is gedrukt evenals de ogen die de kunstenaar bewust bij de gouache heeft betrokken. Een prachtig origineel werk van deze beroemde kunstenaar. De catalogus is nog in complete staat, maar het werk kan desgewenst appart worden ingelijst.
Startzeit | 5-2-2015 um 16:38 |
Endzeit | 12-2-2015 um 16:38 |