Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Hierbij bied ik aan een prachtige originele gouache op papier van Bengt Lindström. Deze gouache is geschilderd op het binnenblad van een catalogus die is uitgegeven n.a.v. een solo tentoonstelling met werken van Lindström in 1996 bij Galerie Willie Schoots, toen gevestigd in Eindhoven (nu Antwerpen). De gouache is gesigneerd met annotatie 'pour Anne amities. Anne was destijds de partner van Willy Schoots. Is eerder geveild in Duistland met een richtprijs van 800 euro. Echtheid derhalve gegarandeerd.De bladgrootte is 32 x 24 cm. De naam Bengt Lindström boven de gouache is gedrukt evenals de ogen die de kunstenaar bewust bij de gouache heeft betrokken. Een prachtig origineel werk van deze beroemde kunstenaar. De catalogus is nog in complete staat, maar het werk kan desgewenst appart worden ingelijst.
Heure de début | 5-2-2015 à 16:38 |
Heure de fin | 12-2-2015 à 16:38 |