Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 74.5 x 55.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | A.P |
Zustand | Gut | ||
De voorstelling is in goede staat. Aan de rechter zijkant, zit een bruine rand en aan de randen zitten wat kreukels. Goed ingelijst, valt dit onder de passepartout. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 31-10-2019 um 21:15 |
Endzeit | 8-11-2019 um 20:13 |