Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Top Haagse school: Uit boedel afkomstig een mooi stilleven met appels een waterkan, doekmaat 40 x 50 olieverf op doek van de bekende haagse school schilder Bernard Schregel. Het werk is in zeer goede staat netjes gelijst en gesigneerd.
Startzeit | 4-5-2014 um 15:44 |
Endzeit | 11-5-2014 um 15:44 |