Willem van Leusden - Wäsche im Garten - Ets
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
aquarel, 25x30cm.,met lijst 33x39cm., r.o. gesigneerd, Bern.A.v. Beek.
in goede staat.
afhalen of verzenden(kst. 15 euro).
Startzeit | 21-6-2015 um 17:26 |
Endzeit | 28-6-2015 um 17:26 |