Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Bert Bruijn (1938).
Ondergaande zon.
Gouache, gesigneerd en gedateerd '94.
Afmetingen: 85cm x 120cm
Status: Zonder glas. Deze foto's zijn nog met glas echter is dit met het verplaatsen binnenshuis helaas kapot gegaan. De rest is in goede staat.
Biografie van Bert Bruijn:
Startzeit | 24-11-2014 um 10:34 |
Endzeit | 1-12-2014 um 10:34 |