Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Bert Bruijn (1938).
Ondergaande zon.
Gouache, gesigneerd en gedateerd '94.
Afmetingen: 85cm x 120cm
Status: Zonder glas. Deze foto's zijn nog met glas echter is dit met het verplaatsen binnenshuis helaas kapot gegaan. De rest is in goede staat.
Biografie van Bert Bruijn:
Heure de début | 24-11-2014 à 10:34 |
Heure de fin | 1-12-2014 à 10:34 |