Max Reneman - Gouache auf Papier, Dieses Buch enthält De Glopper – gerahmt
Tjarko ten Have - FRAUENPORTRÄT / ORIGINALWERK / 81x67cm / RAHMEN / SIG / 1993
Frans Franciscus - Zwei Männer küssen sich
Jahr | 1986 |
Technik | Collage |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 62 x 97 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 86 x 118 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1986. Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 118 cm x 86 cm (incl. lijst), 97 cm x 62 cm (binnen passe-partout)
Zustand | Gut | ||
Links boven is met stift op glas geschreven, is bij levering weg. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 21-2-2021 um 17:42 |
Endzeit | 28-2-2021 um 16:30 |