Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1986 |
Technique | Collage |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 62 x 97 cm (h x l) |
incl. cadre | 86 x 118 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1986. Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 118 cm x 86 cm (incl. lijst), 97 cm x 62 cm (binnen passe-partout)
État | |||
État | Bon | ||
Links boven is met stift op glas geschreven, is bij levering weg. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-2-2021 à 17:42 |
Heure de fin | 28-2-2021 à 16:30 |