Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een ets van Betty Brink uit 1984(februari). Nummer 10/20. Afmetingen blad H46 x b54. Afmetingen voorstelling H39 x b50. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Verkleuring op de rand. Plakresten, deze vallen bij inlijsten in de passe partout.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 5-11-2017 um 23:39 |
Endzeit | 10-11-2017 um 21:39 |