Willinks kopstukken, gesigneerd door Sylvia Willink, 1986. Singer Mus./mus. van Bommel 1986
Terugblik op Willink, Gem.Museum Arnhem 1985
Magisch Realisme, Stichting Belangen Gem.museum Arnhem 1986. Foto's van werk van Willink, Hynckes, Koch, Ket, Mekkink, Schuhmacher
Een eeuw Willink, een documentaire in boekvorm, die ter
gelegenheid van het Willink-jaar 2000 werd samengesteld door Silvia
Willink met medewerking van Vincent Vlasblom. Het geeft een uniek zicht
op het leven en werken van één van de grootste Nederlandse kunstenaars
van de 20e eeuw. Bijna 200 pag. Hardcover, 34x25 cm. Met enkele uitvouwbare artikelen. In goede gebruikte staat. Omslag heeft een miniem scheurtje.
2x krantenartkel bij de dood van Willink, 20-10-1983
Catalogus tentoonstelling 1972 van Pyke Koch in het Stedelijk Amsterdam. Omslag wat sleets.
Zustand
Zustand
Gut
Eigenaarsstempeltje voorin, zeer lichte foxing.
Sendung
Senden
Paketpost
Preis
Bis zu 10 kg.
Innerhalb von Niederlande
11,00 €