Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: oma is zo anders
Jaartal: 1981
Afmetingen blad: 50 x 33 cm (afmetingen beeld: 17 x 14 cm)
Oplage: 38/120
Gesigneerd: ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: kleurenets op papier
Ingelijst: nee
Conditie: in zeer goede staat
Carla Kleekamp (1937-):
"Als zesjarige had ik al aquarellessen en wilde ik kunstenaar worden. Ik deed mee aan diverse tekenwedstrijden en won ze allemaal. Terug in Nederland mocht ik op zaterdag naakten tekenen in het atelier van mijn oom, die directeur was van de Rietveld Academie. Daardoor wilde ik na m'n eindexamen niet naar de kunstacademie, ik vond dat ik al genoeg geleerd had. Pas nadat mijn middelste dochter geboren was nam ik weer les. Toen zag ik op een tentoonstelling in het Rijksmuseum werk van Japanse grafici. Ik was er kapot van: die compositie, die omgang met de leegte, die pure lijnen - tweedimensionaal. Op dat moment vond ik mijn stijl. Die was tot dan toe niet duidelijk maar toen zag ik het: alleen de lijn, en daarin alles tot uitdrukking brengen. Ik voeg wel aquarel toe maar het blijft transparant, het vlak wordt niet dichtgesmeerd. Ik hood ook niet van symmetrie, wel van het nét uit beeld geplaatste. De leegte is zó belangrijk. Je zou kunnen denken dat mijn passie voor Japanse kunst met mijn verleden te maken heeft, maar zo voelt het niet. Mij gaat het puur om de kunst."
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Amsterdam zuidoost, Niederlande |
Ort des Objekts | Amsterdam Zuidoost, Niederlande |
Startzeit | 14-5-2017 um 9:49 |
Endzeit | 28-5-2017 um 11:54 |