Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Cor van Haasteren (1949 Schiedam)
Ets 7/15 (28 x 22 cm) 1976
Ingelijst achter glas, buitenmaat lijst 61,5 x 51,5 cm
Titel: Innerlijk Landschap
Gesigneerd, getiteld en gedateerd onder
Herkomst: Dienst Voor 's Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen 's-Gravenhage
Collectie Gemeente Arnhem
Veel weerspiegeling van licht door het glas op de foto's.
Het werk wordt goed verpakt met meerdere lagen karton en bubbeltjesfolie.
Verzending combineren alleen indien kavels binnen zeven dagen van elkaar aflopen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Enschede, Niederlande |
Ort des Objekts | Enschede, Niederlande |
Startzeit | 20-11-2017 um 20:45 |
Endzeit | 3-12-2017 um 20:45 |