Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Cor van Haasteren (1949 Schiedam)
Ets 7/15 (28 x 22 cm) 1976
Ingelijst achter glas, buitenmaat lijst 61,5 x 51,5 cm
Titel: Innerlijk Landschap
Gesigneerd, getiteld en gedateerd onder
Herkomst: Dienst Voor 's Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen 's-Gravenhage
Collectie Gemeente Arnhem
Veel weerspiegeling van licht door het glas op de foto's.
Het werk wordt goed verpakt met meerdere lagen karton en bubbeltjesfolie.
Verzending combineren alleen indien kavels binnen zeven dagen van elkaar aflopen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Enschede, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Enschede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-11-2017 à 20:45 |
Heure de fin | 3-12-2017 à 20:45 |