Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Prachtig groot bronzen beeld op hardstenen voet van de hand van Corry Ammerlaan-van Niekerk.
In prima conditie.
Gesigneerd met het monogram 'CAN'Â aan de achterzijde.
Hoogte 45cm, breedte 60cm.
Â
Ophalen heeft de voorkeur, verzending in overleg.
Â
ZZES
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Woudrichem, Niederlande |
Startzeit | 3-7-2018 um 14:36 |
Endzeit | 16-7-2018 um 21:40 |
Ort des Objekts | Woudrichem, Niederlande |