Type kunstwerk | Beeld / Object |
Prachtig groot bronzen beeld op hardstenen voet van de hand van Corry Ammerlaan-van Niekerk.
In prima conditie.
Gesigneerd met het monogram 'CAN'Â aan de achterzijde.
Hoogte 45cm, breedte 60cm.
Â
Ophalen heeft de voorkeur, verzending in overleg.
Â
ZZES
Starttijd | 3-7-2018 om 14:36 |
Eindtijd | 16-7-2018 om 21:40 |
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |