Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Kunstenaar: Corry Ammerlaan
Titel: Zonder Titel
Jaar: Onbekend
Techniek: Verbronsd beeld
Afmeting (Sokkel): 6,5 x 5 x 5 cm
Afmeting (Totaal incl. Sokkel): 22,5 x 13,5 x 5 cm
Signatuur: Relief aan de voet van het beeldwerk gesigneerd
Staat: Goed
Opmerkingen:
Kleine voorstudie in goede staat van Corry Ammerlaan. De sokkel is licht beschadigd met kleine (1-2mm) afgebroken stukjes aan de randen en een duidelijk zichtbare sticker. Het werk is in reliëf gesigneerd.
In verband met de kwetsbaarheid van het werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel.
ZZBEE
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eersel, Niederlande |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 12-2-2018 um 14:49 |
Endzeit | 19-2-2018 um 19:49 |