Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Corry Ammerlaan
Titel: Zonder Titel
Jaar: Onbekend
Techniek: Verbronsd beeld
Afmeting (Sokkel): 6,5 x 5 x 5 cm
Afmeting (Totaal incl. Sokkel): 22,5 x 13,5 x 5 cm
Signatuur: Relief aan de voet van het beeldwerk gesigneerd
Staat: Goed
Opmerkingen:
Kleine voorstudie in goede staat van Corry Ammerlaan. De sokkel is licht beschadigd met kleine (1-2mm) afgebroken stukjes aan de randen en een duidelijk zichtbare sticker. Het werk is in reliëf gesigneerd.
In verband met de kwetsbaarheid van het werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel.
ZZBEE
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-2-2018 à 14:49 |
Heure de fin | 19-2-2018 à 19:49 |