Herman van der Jagt - Der Mäher - Ets
Mark Brusse - 'ohne Titel' - Lithographie - 199
Theo Voorzaat - Verfallenes Haus in surrealer Landschaft - Farblithographie
Maurice de Vlaminck - (1876–1958)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Groot formaat: voorstelling Middellandse zee. Geschilderd door Daniel Been (1885-1967). Daniel Been staat bekend om zijn schilderijen van bloemen. Dit schilderij is gemaakt in de periode dat hij veel in Zuid-Europa verbleef. Hij staat vooral bekend om zijn mengtechniek van kleuren.
Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de linker onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 100 cm x 60 cm. Inclusief de fraaie rustieke lijst zijn de afmetingen: 122 cm x 82 cm.
In verband met de grote afmetingen alsmede de kwetsbaarheid graag afhalen bij de verkoper in Wapenveld. Buitenlandse kopers dienen zelf voor het transport zorg te dragen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wapenveld, Niederlande |
Ort des Objekts | Wapenveld, Niederlande |
Startzeit | 19-4-2018 um 9:29 |
Endzeit | 19-4-2018 um 9:51 |