Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Groot formaat: voorstelling Middellandse zee. Geschilderd door Daniel Been (1885-1967). Daniel Been staat bekend om zijn schilderijen van bloemen. Dit schilderij is gemaakt in de periode dat hij veel in Zuid-Europa verbleef. Hij staat vooral bekend om zijn mengtechniek van kleuren.
Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de linker onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 100 cm x 60 cm. Inclusief de fraaie rustieke lijst zijn de afmetingen: 122 cm x 82 cm.
In verband met de grote afmetingen alsmede de kwetsbaarheid graag afhalen bij de verkoper in Wapenveld. Buitenlandse kopers dienen zelf voor het transport zorg te dragen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland |
Objectlocatie | Wapenveld, Nederland |
Starttijd | 19-4-2018 om 9:29 |
Eindtijd | 19-4-2018 om 9:51 |