Kleurenlitho, handgesigneerd, genummerd: oplage 298/300 en gedateerd: 1992. Formaat beeld 42 x 30,5 cm, formaat papier 59 x 42,3 cm.
Akbar Behkalam werd geboren in Tabriz, Iran in 1944, de hoofdstad van de Iraanse provincie Oost-Azerbeidzjan. Van 1961 tot 1964 studeerde hij kunst aan de Tabriz Art School. Na zijn militaire dienst verhuisde hij naar Istanbul, waar hij zich inschreef aan de Mimar Sinan Universiteit voor Schone Kunsten en leerling werd van professor Bedri Rahmi Eyüboğlu. Van 1972 tot 1974 woonde hij in verschillende Europese steden, waaronder Parijs, Frankfurt, Rome en Berlijn. In 1974 ging hij terug naar Iran om les te geven aan de Tabriz Art School. In 1976 verliet hij Iran om politieke redenen en heeft sindsdien in Berlijn en Brandenburg gewoond en gewerkt.
Ik verzend over het algemeen met DHL. De vermelde verzendkosten zijn inclusief verpakkingsmateriaal; afhankelijk van het item een stevige kartonnen verzendkoker of plat karton (bij kleinere werken). Bij uitzondering is ophalen mogelijk voor kopers uit de directe omgeving.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 14,00
€ 14,00
Europese Unie
€ 17,50