Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Jahr | 2004 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 100 x 150 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Angemessen |
conditie redelijk tot goed. Wellicht opnieuw op spanning brengen. | |
Ort des Objekts | Eindhoven, Niederlande |
Startzeit | 16-9-2019 um 11:10 |
Endzeit | 21-9-2019 um 19:18 |