Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Jahr | 2007 |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 60 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Dario Bosa is een ware dichter op doek, die altijd op zoek is naar de harmonie van vorm, kleur, materie en techniek. De kwaliteit van de compositie en balans in zijn werk valt direct op, maar het is de onuitputtelijke zoektocht naar schoonheid die zijn werk zo indrukwekkend maakt. Daarbij weet de kunstenaar de zwoele warmte en het ritme van het Braziliaanse straatleven bijna tastbaar te vereeuwigen in zijn doeken.
Zustand | Sehr gut |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Amersfoort, Niederlande |
Ort des Objekts | Amersfoort, Niederlande |
Startzeit | 12-3-2021 um 13:29 |
Endzeit | 18-3-2021 um 21:55 |