Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke ets door Dick Stolwijk, meester in de verbeelding van dieren in de etsplaat.
Voorstelling van een buffel.
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Dick Stolwijk' en '62'
Genummerd in potlood l.o. '24/35'
Ets onder passepartout, beeldmaat 16x21
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 22-10-2013 um 18:55 |
Endzeit | 29-10-2013 um 17:55 |