Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke ets door Dick Stolwijk, meester in de verbeelding van dieren in de etsplaat.
Voorstelling van een buffel.
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Dick Stolwijk' en '62'
Genummerd in potlood l.o. '24/35'
Ets onder passepartout, beeldmaat 16x21
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 22-10-2013 à 18:55 |
Heure de fin | 29-10-2013 à 17:55 |