Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Razend knappe ets door Dick Stolwijk.
Voorstelling van een tweetal verweerde schelpen.
Losbladig, zichtmaat 23x23, bladmaat 40x36
Gesigneerd r.o.'Dick Stolwijk', genummerd en annotatie l.o. '111/150' en 'eigen druk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 8-5-2015 um 21:15 |
Endzeit | 15-5-2015 um 21:15 |