Dirk Broeder - Cactus du désert
Yvon Trossèl - Vase/poisson des grands fonds
Ger Daniels - roses avec cadre
Marinus Heijl - Paysage Moutons et poules devant une clôture
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Razend knappe ets door Dick Stolwijk.
Voorstelling van een tweetal verweerde schelpen.
Losbladig, zichtmaat 23x23, bladmaat 40x36
Gesigneerd r.o.'Dick Stolwijk', genummerd en annotatie l.o. '111/150' en 'eigen druk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 8-5-2015 à 21:15 |
Heure de fin | 15-5-2015 à 21:15 |