Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel : Minotaurus
Afmetingen beeld : 9.5 x 10 cm
Gesigneerd : gesigneerd met potlood, eigen druk en voor Inez
Ingelijst : nee, in passepartout opgenomen
Materiaal : ets op dik papier
Conditie : de prent is in uitstekende conditie
Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Verzendkosten inclusief de biedprijs
Startzeit | 14-10-2014 um 14:07 |
Endzeit | 26-10-2014 um 13:07 |