Corneille - DE COMPLETE Série d'opéra van Verdi («Hommage à G. Verdi»)
Leon Spierenburg - Deux beurres
Toon Koster - Fleurs. Nature morte.
Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel : Minotaurus
Afmetingen beeld : 9.5 x 10 cm
Gesigneerd : gesigneerd met potlood, eigen druk en voor Inez
Ingelijst : nee, in passepartout opgenomen
Materiaal : ets op dik papier
Conditie : de prent is in uitstekende conditie
Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Verzendkosten inclusief de biedprijs
Heure de début | 14-10-2014 à 14:07 |
Heure de fin | 26-10-2014 à 13:07 |