Mobach Keramiek - Einzigartige Vase Jaan Mobach mit Reduktionsglasur
Harrie Gerritz - RED RAIN / COLOR ETCH / 72x57cm / RAHMEN / SIG / 1984
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Dirk Baksteen. Titel: In de kempen. Gesigneerd rechtsonder met potlood. Linksonder met potlood: 3e staat (2). Afmetingen incl. passe-partout blad: H49,5 x b32 cm. Afmetingen blad ets: H32,5 x b24 cm. Afmetingen voorstelling: H21,5 x b19 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 4-5-2018 um 19:38 |
Endzeit | 10-5-2018 um 21:38 |