Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1928-1929, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 32/45/50 linksonder. Blindstempel linksboven.
Beeldmaat 13 x 20,5 cm. Bladmaat 25 x 32,5 cm. Losbladig.
Catalogus van Nieuwenhuijsen nummer 76bis.
Dirk Baksteen (de etser van De Kempen) is geboren te Rotterdam in 1886 en overleden te Antwerpen in 1971.
Startzeit | 16-9-2016 um 20:02 |
Endzeit | 25-9-2016 um 19:02 |