Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk door Doris Groeneveld
Voorstelling van een Westfries landschap
Losbladig, beeldmaat 25x25, bladmaat 40x30
Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood 'DGroeneveld 78'
Getiteld m.o., genummerd l.o. '15/15'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 12-12-2017 um 13:09 |
Endzeit | 21-12-2017 um 13:09 |