Ger Lataster - Abstraktes expressionistisches Werk
Arie Zwart - Kastilien, Südfrankreich 1955
Armando - Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Een prachtig en en groot kunstwerk (gemengde techniek) van de kunstenaar Eric Hirdes (1956). Ingelijst zonder glas. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1982. Afmetingen met lijst: 101 cm. x 72 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen (op afspraak) heeft de voorkeur.
Info:
Eric Hirdes, 1956 geboren te Voorburg. 1974-1979 Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, Den Haag. 1979-1980 Nationaal Hoger instituut, Antwerpen (Studiebeurs CRM).
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 4-6-2017 um 18:33 |
Endzeit | 18-6-2017 um 18:33 |