Cesar Domela - Composition abstraite
Henk Poeder - Paysage avec des vaches
Pieter Lessing - Grande toile colorée moderne = signée - avec certificat.
Elva Polyakova - Soirée à Amsterdam
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Een prachtig en en groot kunstwerk (gemengde techniek) van de kunstenaar Eric Hirdes (1956). Ingelijst zonder glas. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1982. Afmetingen met lijst: 101 cm. x 72 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen (op afspraak) heeft de voorkeur.
Info:
Eric Hirdes, 1956 geboren te Voorburg. 1974-1979 Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, Den Haag. 1979-1980 Nationaal Hoger instituut, Antwerpen (Studiebeurs CRM).
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-6-2017 à 18:33 |
Heure de fin | 18-6-2017 à 18:33 |