Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: “ Allgari“
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h. 34 cm x b. 42 cm (blad: 43 cm x 52 cm)
Gesigneerd: ja, linksonder
Oplage: 109/120
Ingelijst: nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat
Startzeit | 25-2-2015 um 14:05 |
Endzeit | 4-3-2015 um 14:10 |