Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer fraaie en bijzondere Kleurenzeefdruk van Eric Toebosch
Afmeting blad 31x20.5 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd 20/150
Verzendkosten 12.50 in ned 20 euro in belgie
Startzeit | 3-7-2016 um 15:49 |
Endzeit | 8-7-2016 um 22:49 |