Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Jahr | 2008 |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Blumen und Pflanzen |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 120 x 120 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Betoverend, rustgevend werk van Edna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd (‘08) en gesitueerd (Malleon) rechtsonder. Malléon is een plaatsje in Zuid-Frankrijk, niet ver van de Spaanse grens. Werk is over de zijkanten heen geschilderd, kan / moet dus zonder lijst aan de wand. In goede conditie; doek zit wat slap gespannen op het spieraam, zou eventueel wat strakker gespannen kunnen worden. Achterop nog een sticker met verkoop c.q. vraagprijs (4000 euro).
Afmetingen: 120cm x 120cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Zustand | Gut |
Doek zit wat slap gespannen op het spieraam, zou eventueel wat strakker gespannen kunnen worden | |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 19-2-2019 um 17:29 |
Endzeit | 4-3-2019 um 19:15 |