Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Jaartal | 2008 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 120 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betoverend, rustgevend werk van Edna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd (‘08) en gesitueerd (Malleon) rechtsonder. Malléon is een plaatsje in Zuid-Frankrijk, niet ver van de Spaanse grens. Werk is over de zijkanten heen geschilderd, kan / moet dus zonder lijst aan de wand. In goede conditie; doek zit wat slap gespannen op het spieraam, zou eventueel wat strakker gespannen kunnen worden. Achterop nog een sticker met verkoop c.q. vraagprijs (4000 euro).
Afmetingen: 120cm x 120cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Doek zit wat slap gespannen op het spieraam, zou eventueel wat strakker gespannen kunnen worden | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 19-2-2019 om 17:29 |
Eindtijd | 4-3-2019 om 19:15 |