Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets, potlood gesigneerd en gedateerd 1984 linksonder. Eigen druk en genummerd 5/10 rechtsonder.
Beeldmaat 30 x 44 cm. Bladmaat 75 x 59,5 cm. Losbladig.
Erna van Mondfrans is geboren te Hilversum in 1931.
Startzeit | 14-12-2015 um 16:19 |
Endzeit | 21-12-2015 um 20:19 |