Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets, potlood gesigneerd en gedateerd 1984 linksonder. Eigen druk en genummerd 5/10 rechtsonder.
Beeldmaat 30 x 44 cm. Bladmaat 75 x 59,5 cm. Losbladig.
Erna van Mondfrans is geboren te Hilversum in 1931.
Heure de début | 14-12-2015 à 16:19 |
Heure de fin | 21-12-2015 à 20:19 |