Tineke Bot - Junge Dame in Bronze
Klaas Gubbels - Eisenstatue - 2021
Anton Geerlings - Hartsteinstatue: Torso
Jahr | 2014 |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 70 x 85 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Of Normandië, daar wil ze van af wezen. Apart, magisch-realistisch werk van Erna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (2014) rechtsonder. In goede conditie; de verf trekt “trekt” ietwat aan het doek in de bovenste regionen van de compositie maar minder prominent dan het op de foto’s misschien lijkt (komt door het strijklicht). Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenares.
Afmetingen: 85cm x 70cm
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Zustand | Gut |
De verf trekt “trekt” ietwat aan het doek in de bovenste regionen van de compositie maar minder erg dan het op de foto’s misschien lijkt (komt door het strijklicht). | |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 17-10-2020 um 11:46 |
Endzeit | 30-10-2020 um 19:05 |