Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Jaartal | 2014 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 70 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Of Normandië, daar wil ze van af wezen. Apart, magisch-realistisch werk van Erna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (2014) rechtsonder. In goede conditie; de verf trekt “trekt” ietwat aan het doek in de bovenste regionen van de compositie maar minder prominent dan het op de foto’s misschien lijkt (komt door het strijklicht). Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenares.
Afmetingen: 85cm x 70cm
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Goed |
De verf trekt “trekt” ietwat aan het doek in de bovenste regionen van de compositie maar minder erg dan het op de foto’s misschien lijkt (komt door het strijklicht). | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-10-2020 om 11:46 |
Eindtijd | 30-10-2020 om 19:05 |