Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets/aquatint van Ernst Vijlbrief met een oplage van 1 exemplaar.
Titel: Zonder titel.
Jaartal: 1963.
Afmetingen: 50 cm x 41 cm.
Oplage: 1/1. Eigen druk.
Gesigneerd: Ja, r.o. handgesigneerd.
Materiaal: Ets/aquatint op geschept papier.
Ingelijst: Nee.
Conditie:
Binnen het beeld in zeer goede staat. Aan de uiterste randen heel licht wat verkleuring en een enkel roestvlekje, ver buiten het beeld allemaal.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Startzeit | 20-12-2015 um 11:09 |
Endzeit | 25-12-2015 um 13:09 |