Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Gouache, collage en inkt op papier
Gesigneerd in potlood in 1993
niet ingelijst
ca. 60 cm x 70 cm
Startzeit | 7-4-2015 um 20:08 |
Endzeit | 14-4-2015 um 20:08 |