Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Verzamel item !
Uniek werk van ERNST VIJLBRIEF
Uniek werk op doek en word zelden aangeboden !
Mooi ingelijst met een originele Krutzmann lijst.
Beeldmaat: ca 70 x 60 cm
De kleuren zijn in het echt veel mooier.
Dit werk is in prima conditie !
2 x Gesigneerd.
U krijgt er een certificaat van echtheid bij van een erkende Galerie en een
taxatierapport van 3750,00 Euro.
U kynt het kunstwerk ophalen in Ootmarsum of laten bezorgen door een koerier.
Startzeit | 19-2-2015 um 13:11 |
Endzeit | 26-2-2015 um 13:11 |