Bas van der Poll - Étude Anatomique - A
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Tuile ronde de moulin cloisonné polychrome
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Verzamel item !
Uniek werk van ERNST VIJLBRIEF
Uniek werk op doek en word zelden aangeboden !
Mooi ingelijst met een originele Krutzmann lijst.
Beeldmaat: ca 70 x 60 cm
De kleuren zijn in het echt veel mooier.
Dit werk is in prima conditie !
2 x Gesigneerd.
U krijgt er een certificaat van echtheid bij van een erkende Galerie en een
taxatierapport van 3750,00 Euro.
U kynt het kunstwerk ophalen in Ootmarsum of laten bezorgen door een koerier.
Heure de début | 19-2-2015 à 13:11 |
Heure de fin | 26-2-2015 à 13:11 |