Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Kunstenaar: Erwin Olaf
Techniek: Foto
Nummer: 53/60
Titel: Harry (Paradise Portraits)
Jaar: 2001
Techniek: Lamba print foto achter plexiglas (diasec)
Afmetingen: 14 x 20 cm
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Handgesigneerd op achterzijde
Opmerking: in het echt zijn de klauren veel mooier dan op de foto is vast te leggen.
Conditie:
In goede staat.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 8-10-2017 um 23:58 |
Endzeit | 22-10-2017 um 20:58 |