Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Erwin Olaf,
Het beest in mij, gedrukt voor Hollands Diep, ter gelegenheid van de boekenweek 2009.
5 afdrukken van Nederlandse schrijvers met dierenlichamen. In een rode omslag met daarop Erwin Olaf zelf met een leeuw.
1 van de 5 afdrukken is op de achterzijde gesigneerd door Erwin Olaf.
Perfecte set
Startzeit | 23-12-2012 um 18:34 |
Endzeit | 30-12-2012 um 18:34 |