Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Erwin Olaf,
Het beest in mij, gedrukt voor Hollands Diep, ter gelegenheid van de boekenweek 2009.
5 afdrukken van Nederlandse schrijvers met dierenlichamen. In een rode omslag met daarop Erwin Olaf zelf met een leeuw.
1 van de 5 afdrukken is op de achterzijde gesigneerd door Erwin Olaf.
Perfecte set
Heure de début | 23-12-2012 à 18:34 |
Heure de fin | 30-12-2012 à 18:34 |